Daňové a odvodové tipy 2018

Aj v roku 2018 sa môžete tešiť na obľúbené daňové a odvodové tipy RNDr. Jozefa Mihála. Tento rok bude seminár zameraný na dane a odvody SZČO, spoločníkov, konateľov alebo športovcov. Pozornosť venujeme aj autorským honorárom alebo problematike vyplácania dividend. Veľkým prínosom pre účastníkov bude najmä porovnanie daňovo-odvodového zaťaženia a jeho optimalizácia. Navyše na školení získate aj šiesty diel knihy „Daňové a odvodové tipy“ a ďalšie publikácie ako „Mzdárske zákony 2018“, „Odvody“, „Zákonník práce 2018“ a „Materská 2018“.  

Popis

Seminár je určený pre majiteľov firiem, najmä malých s.r.o., pre konateľov, manažérov a ekonómov. Od účastníkov sa nevyžaduje znalosť daňových a účtovných predpisov.

 

Program

Hlavné témy: 

  • SZČO a odvody v roku 2018
  • dane a odvody spoločníkov a konateľov
  • dividendy
  • autorské honoráre
  • dane a odvody športovcov a športových odborníkov
  • dobrovoľnícke zmluvy
  • porovnanie daňovo-odvodového zaťaženia, optimalizácia a hľadanie ideálneho modelu
  • materská, otec na materskej

Počet účastníkov na seminároch je ohraničený na 25. V takejto malej skupine sa bez problémov dostanete v rámci diskusie k slovu a vyjasníte si nezrovnalosti, respektíve prediskutujete Váš zámer. Hovoriť budeme k veci, pragmaticky a zrozumiteľne.

 

HARMONOGRAM:
08.45 – 09.00 prezentácia účastníkov školenia
09.00 – 11.00 prednáška
11.00 – 12.00 obedňajšia prestávka
12.00 – 14.30 prednáška spojená s diskusiou

 
Účastníci seminára v hoteli Saffron môžu využiť parkovanie v areáli hotela alebo na podzemnom parkovisku za zľavnenú cenu 5 eur na celý deň.


Úhradu účastníckeho poplatku je potrebné realizovať do 3 pracovných dní od vystavenia zálohovej faktúry (príp. proforma faktúry), najneskôr však 3 pracovné dni pred konaním školenia.

Termíny a miesta

Dátum:Miesto konania:Organizačné pokyny:Cena s DPH:Prihlásiť sa:
25.6.2018Bratislava

Klub pod lampou (redakcia časopisu .týždeň), Partizánska 2 (vstup z Palisád)

Mapa
180 €Zrealizované

Profil lektora

RNDr  Jozef Mihál.jpg
RNDr. Jozef Mihál

V rokoch 2008 až 2009 bol jedným zo štyroch členov prípravného výboru, ktorý stál na začiatku strany SaS. V rokoch 2010 – 2012 pôsobil ako minister práce, sociálnych vecí a rodiny. Od roku 2012 je poslanom NR SR. Je bývalý spoluzakladateľ politickej strany Nádej, neskôr podpredseda pre ekonomiku strany Sloboda a Solidarita. V súčasnosti pôsobí v rámci strany SPOLU – občianska demokracia. V roku 2007 založil spoločnosť RELIA s.r.o., prostredníctvom ktorej dodnes poskytuje podnikové a ekonomické poradenstvo. Popri svojej profesii sa venuje aj vydavateľskej a lektorskej činnosti, ktorá zahŕňa prednášanie na konferenciách, seminároch a školeniach na témy daní, odvodov, pracovného práva, účtovníctva alebo mzdového účtovníctva.  Videoprofil nájdete tu


Profivzdelávanie klub - videá, videoškolenie

Zamestnanecké benefity z pohľadu dane a odvodov aktuálne v roku 2018
Zmeny v Zákonníku práce účinné od 1. 5. 2018

Najbližšie školenia lektora


Najbližie konferencie lektora


Najnovšie videoškolenia lektora

Pandémia COVID-19 a legislatívne zmeny (záznam z webinára - nie je súčasťou ročného prístupu)
Reportáž z konferencie Daňový a odvodový kolotoč

Funkcie

Partner