Profivzdelávanie klub

Profivzdelávanie klub je online úschovňa bonusov ku školeniam, konferenciám a webinárom, ktorých ste sa zúčastnili. Uchovávame ich pre vás po dobu 30 dní odo dňa, kedy ste boli preškolený. Pokiaľ si chcete pozrieť videozáznam z webinára, prípadne stiahnuť k nemu určené bonusy, kliknite na "kachličku" WEBINÁRE.

 

Ako funguje Profivzdelávanie klub?

Ak ste sa zúčastnili školenia:

Pre stiahnutie bonusov ku školeniam je potrebné sa najskôr zaregistrovať. Žiadosť o registráciu vám bola poslaná na e-mail po vytvorení objednávky na školenie. Po úspešnej registrácii vám približne 2 dni po skončení školenia pošleme prihlasovacie údaje na e-mail. V prípade, že ste sa registrovali už v minulosti, použite, prosím, prihlasovacie údaje, ktoré ste používali doposiaľ.

 

Ak ste sa zúčastnili webinára:

Použite na stiahnutie bonusov, prípadne vzhliadnutie videozáznamu prihlasovacie údaje, s ktorými ste sa prihlasovali k živému prenosu webinára.

Ak ste sa zúčastnili konferencie:

Vyhľadajte v nasledujúcom kroku konferenciu, ktoré ste absolvovali a vstúpte do bonusov pomocou prihlasovacích údajov, ktoré sme vám poslali na email približne 2 dni po skončení podujatia. V prípade, že ste sa registrovali už v minulosti, použite, prosím, prihlasovacie údaje, ktoré ste používali doposiaľ.

 

 

Vyberte formu vzdelania, ktorou ste boli preškolený:

Funkcie

Partner