Prihlásenie

Vstupujete do časti portálu len pre registrovaných používateľov.

Nemáte prihlasovacie údaje? Link na registračný formulár nájdete nižšie alebo na tomto odkaze: REGISTRÁCIA

 

 

NOVINKY NA PROFIVZDELAVANIE.SK

Smokovec       

Daňový a odvodový kolotoč, ukončenie roka 2019 a zmeny pre rok 2020 v Grand Hoteli Starý Smokovec

9. – 11. 12. 2019, Vysoké Tatry,  Grand Hotel Starý Smokovec****

Už v decembri sa uskutoční jedna z našich najnavštevovanejších PP konferencií, kde si môžete okrem 3 dní zameraných na optimalizačné triky, ukončenie aktuálneho zúčtovacieho obdobia a legislatívne zmeny v účtovných a daňových predpisoch pre rok 2020 vychutnať najmä jedinečný večerný program, wellness služby hotela alebo zimnú atmosféru a vianočné trhy v jednej z najkrajších častí Vysokých Tatier.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


Image44232       

Videoškolenie: Administratívna finančná kontrola v prípade poskytovania dotácií z rozpočtu

V ďalšom videoškolení s PhDr. Jozefom Sýkorom, MBA sa tentoraz podrobne zameriame na administratívnu finančnú kontrolu z pohľadu poskytovania prostriedkov vo forme dotácií z rozpočtu subjektu verejnej správy. Práve tento typ kontroly – „od stola“ a nie na mieste je často riešenou a diskutovanou témou v organizáciách samosprávy, štátnej správy a verejnej správy.

 

ZOBRAZIŤ VIAC

 


top-main       

Webinár: Dôchodky financované Sociálnou poisťovňou (výpočet a postupy v praktických príkladoch)

Na základe vášho dopytu sme pre vás už v polovici novembra pripravili ďalší webinár, počas ktorého spolu podrobne nahliadneme na dôchodky poskytované zo Sociálnej poisťovne, ako aj výpočet samotnej výšky starobného a minimálneho dôchodku.

 

ZOBRAZIŤ VIAC

 


Dizajn bez názvu (86)       

Pripravované zmeny (DPH, DzP) od 1. 1. 2020 a vybrané problémy v praxi

Aj v roku 2020 čaká na daňovníkov množstvo noviniek, ako napríklad zavedenie režimu call-off stockzavedenie kategórie mikrodaňovníkov a jednoduchšie pravidlá pre nich, zavedenie oslobodenia od dane v colnom sklade alebo zavedenie posudzovania prepravy v reťazci, kde prepravu zabezpečuje prostredná zdaniteľná osoba. Detailný prehľad o "už schválených" a pripravovaných zmenách v oblasti DPH a DzP môžete získať už v predstihu, a to na školení s daňovým poradcom Ing. Vladimírom Ozimým.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


Materská a rodičovská dovolenka – špeciálne prípady z praxe       

Videoškolenie: Materská a rodičovská dovolenka – špeciálne prípady z praxe

Ak sa stará určitá osoba o dieťa, môže za ňu štát platiť poistné na dôchodkové alebo zdravotné poistenie. V akých prípadoch a v akej výške vypláca štát poistné ľuďom za zdravotné alebo dôchodkové poistenie? Ktorý rodič musí podať prihlášku na ich vyplácanie? Prejdite si spolu s RNDr. Jankou Motyčkovou najčastejšie otázky vyplývajúce z vyplácania poistného štátom v nadväznosti na problematiku materských a rodičovských dovoleniek, ako aj rodičovského príspevku.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


Image40772       

EPI konferencia: Pracovné právo 2019

18. – 9. 11. 2019, Demänovská Dolina, Hotel Grand Jasná****

Príďte sa aj vy podeliť o svoje poznatky z oblasti pracovnoprávnych vzťahov a spoločne tak prostredníctvom praktických znalostí a rád hľadajme riešenia aktuálnych problémov na Slovensku. Už v druhej polovici novembra pripravujeme ďalšiu z prestížnych EPI konferencií od spoločnosti Poradca podnikateľa, ktorá bude zameraná na vzťahy medzi zamestnancami a ich zamestnávateľmi v oblasti pracovného práva.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


Poskytovanie rekreačných príspevkov a poukazov v praxi (najčastejšie otázky a odpovede)       

Videoškolenie: Poskytovanie rekreačných príspevkov a poukazov v praxi (najčastejšie otázky a odpovede)

Na základe predošlých školení a vykonaných kontrol zo strany Mgr. Jozefa Sýkoru, MBA vám prinášame súhrn najčastejších otázok a odpovedí k stále horúcej téme poskytovania rekreačných príspevkov a poukazov v roku 2019. Ak ste v praxi narazili na konkrétny problém alebo si stále neviete poradiť s tým, ako má správne zamestnanec požiadať o rekreačný príspevok, aké doklady má zamestnávateľ právo vyžadovať, čo všetko má účtovný doklad obsahovať alebo ako postupovať, ak zamestnanec pracuje u dvoch zamestnávateľov naraz, sledujte tento praktický videoseminár, ktorý je pre lepšie pochopenie problematiky doplnený o reálne skúsenosti spoločností z praxe.

 

ZOBRAZIŤ VIAC


 Registrácia

 Zabudli ste heslo?

Partner