O Profivzdelávaní

 

Kto sme

 

Profivzdelávanie.sk je vzdelávací úsek spoločnosti Poradca podnikateľa, s. r. o., so službami pre širokú verejnosť. Ponúkame niekoľko foriem odborného vzdelávania, ktoré sú zamerané na najžiadanejšie témy a legislatívne zmeny z oblastí: dane, účtovníctvo, mzdy, personalistika, právo, verejná správa, manažment a podnikanie.

 

Prečo práve naše vzdelávanie?

✔ Bonusové materiály ku vybraným kurzom k dispozícii aj s odstupom času - videoškolenia, zákony, vzory tlačív či iné doplňujúce informácie

✔ Služby daňovej a mzdovej pohotovosti - môžu využívať účastníci školení a konferencií alebo predplatitelia ročného prístupu k videoškoleniam

 

 

Čo ponúkame

 

V súvislosti s neustále sa meniacou legislatívou zabezpečujeme a organizujeme po celom Slovensku odborné školenia. Semináre sú vedené kvalifikovanými lektormi vo svojom odbore, ktorí vám v danej problematike poradia a prinesú mnoho praktických príkladov nielen z pohľadu úradov a legislatívy, ale aj z pohľadu praxe.

Kontaktná osoba: Štaudingerová Jana ǀ tel.: +421 905 524 909 ǀ e-mail: staudingerova@pp.sk

 

Počas roka organizujeme aj desiatku odborných konferencií týkajúcich sa najdôležitejších legislatívnych zmien. Okrem bohatého odborného programu v podaní renomovaných lektorov nechýbajú ani zvučné mená z príslušných orgánov či priestor pre networking. Pre verejnosť usporadúvame aj niekoľko obľúbených ročníkových konferencií, medzi ktoré patrí: Daňový a odvodový kolotoč, eCommerce Conference, Zmeny v oblasti daní, účtovníctva a miezd, Dane a účtovníctvo pod lupou alebo Konkurz a reštrukturalizácia.

Kontaktná osoba: Štaudingerová Jana ǀ tel.: +421 905 524 909 ǀ e-mail: staudingerova@pp.sk

 

Medzi najpopulárnejšiu formu online vzdelávania patria videoškolenia, ktoré si môžete zakúpiť samostatne za cenu 24 € s DPH alebo vo forme ročného predplatného k balíkom, ktoré obsahujú viac ako 50 až 80 videoškolení. Cena ročného predplatného sa pohybuje už od 60 € s DPH. Pri zakúpení ročného prístupu navyše získate ako bonus službu Daňová a mzdová pohotovosť, v rámci ktorej môžete počas celých 365 dní využívať telefonické a emailové konzultácie z oblasti daní, účtovníctva, miezd a personalistiky. 


Kontaktná osoba: Šmehylová Daniela ǀ tel.: +421 918 450 980 ǀ e-mail: smehylovad@pp.sk

 

Okrem otvorených školení vieme zabezpečiť aj školenie zamestnancov priamo u vás vo firme. Ponúkame komplexné riešenie šité na mieru: od výberu lektora, témy cez prípravu a kompletizáciu školiacich materiálov, technického zabezpečenia až po videozáznam zo školenia s online prístupom.

Kontaktná osoba: Šinská Viera ǀ tel.: +421 918 451 113ǀ e-mail: sinska@pp.sk

 

Aktuálne ponúkame aj viacero online kurzov v podobe e-learningu. Ak si nemôžete dovoliť opustiť vaše pracovisko, ponúkame vám možnosť sledovať vyhľadávané témy ako BOZP, OPP a iné z miesta, ktoré vám vyhovuje. V prípade záujmu vytvoríme e-learning pre vás a vašich zamestnancov podľa vašich požiadaviek.

Kontaktná osoba: Šmehylová Daniela ǀ tel.: +421 918 450 980 ǀ e-mail: smehylovad@pp.sk

 

 

Novinkou v našom vzdelávaní sú webináre (online semináre). Ide o živé online vysielanie školenia prostredníctvom internetu, kedy vidíte a počujete lektora kurzu. Účastníci môžu sledovať seminár z ľubovoľného miesta a pomocou chatu môžu klásť otázky prednášajúcemu lektorovi.

Kontaktná osoba: Šmehylová Daniela ǀ tel.: +421 918 450 980 ǀ e-mail: smehylovad@pp.sk

  

 

Máme za sebou

 

7
ROKOV PRAXE

300
ŽIVÝCH AKCIÍ ROČNE

10 000
PREŠKOLENÝCH ĽUDÍ ROČNE

 

 

Prečo s nami

 

 

Aktuálnosť
Aktuálne témy a informácie o platnej a pripravovanej legislatíve.Garancia kvality
Kvalitný obsah služieb od fundovaných špecialistov v odbore.Príklady z praxe
Praktické príklady a rady od odborníkov uplatniteľné v praxi.

 

Náš tím

Referencie

Sama som absolvovala už niekoľko rôznych seminárov, ktoré organizovali iné spoločnosti, avšak prvýkrát bol seminár na vysokej odbornej úrovni. Celý deň nás prostredníctvom názorných ukážok spracovaných v PowerPointe sprevádzala erudovaná lektorka pani Ing. Oxana Hospodárová. Na takmer všetky otázky našla odpovede a vedela poradiť aj praktickými riešeniami priamo z praxe a bežného života. Pohodu na seminári dotvorilo aj príjemné a elegantné prostredie hotela Saffron, milý a ochotný personál. Ďakujem organizátorom za príjemný zážitok. Odporúčam účasť na uvedenom seminári.

PhDr. Tatiana Štihová, Univerzitná nemocnica Bratislava  

Funkcie

Partner