Odborné konferencie 2019

Naša spoločnosť Poradca podnikateľa organizuje každoročne takmer po celom Slovensku desiatky odborných konferencií, počas ktorých sa snažíme svojim účastníkom ponúknuť široký priestor na vzdelávanie, nadobúdanie nových pracovných aj súkromných vzťahov či zábavu a relax. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v oblasti vzdelávania sa môžeme rok čo rok tešiť stovkám spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú nielen prínos množstva praktických informácií, ale tiež spoločenský program v lukratívnych priestoroch so skvelou gastronómiou.

O čom sú naše konferencie?

Horúce novinky a vždy aktuálne informácie z oblasti legislatívy, daní, účtovníctva, miezd, personalistiky, práva, verejnej správy alebo manažmentu a podnikania.

Kto vás sprevádza konferenciami?                          

Tí „najlepší“ vo svojom odbore. Čerpať môžete cenné informácie alebo rady od kvalifikovaných a najmä osvedčených odborníkov na Slovensku alebo v zahraničí. 

Aké benefity poskytujeme účastníkom?

Praktické pomôcky, ktoré uchovávame v našej online úschovni Profivzdelávanie klub. Ide o školiace materiály, prezentácie spíkrov a ďalšie bonusy, ako napríklad videoškolenia, úplné znenia zákonov, smernice, vzory tlačív či iné doplňujúce informácie, ktoré môžete neobmedzene využívať aj po skončení podujatia.

Aké druhy konferencií organizujeme? 

  • Zisk manažment konferencie sú prestížne podujatia s počtom účastníkov 300+ určené najmä pre podnikateľov, zakladateľov, majiteľov, riaditeľov a manažérov spoločností. Podujatia zamerané na horúce témy z oblasti manažmentu a podnikania sú spravidla spojené s výnimočným večerným programom, kde sa okrem kvalitného vzdelávania kladie vysoký dôraz na networking, získavanie nových obchodných kontaktov, budovanie prestíže a brandu partnerov, kultúrny zážitok alebo pracovný oddych. 

 

  • PP konferencie patria medzi obľúbené podujatia s dlhoročnou tradíciou. Sú zamerané na aktuálne problémy a legislatívne zmeny z oblastí daní, účtovníctva, miezd alebo personalistiky. Konferencií sa zúčastňuje v priemere 150+ účastníkov, ktorých viackrát do roka čaká množstvo overených rád od špičkových expertov vo svojom odbore. PP konferencie určené nielen pre mzdárov, personalistov, účtovníkov, autorov SW, ekonómov alebo majiteľov firiem rok čo rok pripravia svojich účastníkov na bezproblémové ukončenie účtovného obdobia, informujú o schválených legislatívnych zmenách v účtovných alebo daňových predpisoch a poskytnú množstvo cenných optimalizačných trikov.

 

  • EPI konferencie sú prestížne podujatia určené najmä pre právnikov, správcov konkurzných podstát, advokátov, notárov, exekútorov, majiteľov a zakladateľov spoločností, banky, poisťovne, finančných špecialistov, verejnú správu, IT špecialistov a ďalšiu verejnosť. EPI konferencií sa zúčastňuje v priemere 100+ účastníkov. Podujatia ponúkajú spojenie vysokokvalitného odborného obsahu s relaxom a spoločenským programom v lukratívnych priestoroch. Každoročne, podľa zamerania konferencie, oslovujeme ako prednášajúcich zástupcov prislúchajúcich ministerstiev a úradov, inštitúcií či iných renomovaných odborníkov pôsobiacich na Slovensku alebo v zahraničí.

 

Zisk manažment konferencie

Termín

Miesto

UPTERDAM 2019  

8. október 

Bratislava (Stará tržnica)

DNA Lídra                                               

23. október

Bratislava (Divadlo Aréna)

PP konferencie

Termín

Miesto

Dane a účtovníctvo pod lupou v roku 2019

3. - 5. jún

Vysoké Tatry (Hotel Permon)

Daňový a odvodový kolotoč v roku 2019

17. október 

Bratislava (Hotel Saffron)

Daňový a odvodový kolotoč, ukončenie roka 2019 a zmeny pre rok 2020      

27. - 29. november

Sliač (Hotel Kaskady)

Zmeny v oblasti daní, účtovníctva a miezd od 1. 1. 2020 (pripravujeme)

4. december

2. december

 

Bratislava (Hotel Bratislava)

Žilina (Hotel Polom)

Daňový a odvodový kolotoč, ukončenie roka 2019 a zmeny pre rok 2020 

9. - 11. december 

Vysoké Tatry (Grand Hotel Starý Smokovec)

EPI konferencie

Termín

Miesto

Odpadové hospodárstvo

21. - 22. marec

Demänovská Dolina (Hotel Grand Jasná)

Kybernetická bezpečnosť 1. - 2. apríl  Vysoké Tatry (Grand Hotel Praha) 

Verejné obstarávanie

9. - 10. apríl

Vysoké Tatry (Grand Hotel Praha)

Konkurz a reštrukturalizácia

14. - 15. máj

Trenčín (Hotel Elizabeth)

GDPR a zákon o ochrane osobných údajov

4. - 5. jún

Vysoké Tatry (Grand Hotel Praha) 

Zákon o informačných technológiách vo verejnej správe

23. – 24. 9. 2019

Demänovská Dolina (Hotel Grand Jasná) 

Trestné právo 

21. - 22. október

Demänovská Dolina (Hotel Tri Studničky)

Pracovné právo

18. - 19. november

Demänovská Dolina (Hotel Grand Jasná)


Ak máte záujem dostávať priebežné informácie o pripravovaných podujatiach, prihláste sa na odber noviniek alebo si zarezervujte vstupenku u nášho operátora. 
Prihlásiť sa na odber noviniek. 

     

Kontakt:

Viera Šinská,   tel. číslo: +421 41 70 53 888,   e-mail: profivzdelavanie@pp.sk

Funkcie

Partner